5 כלובים לכלבים המומלצים ביותר

בחירה של כלוב לכלב עשויה להיות עניין מורכב. שכן, כל אחד רוצה להיות בטוח כי הוא בוחר בכלוב שעונה על כל הצרכים הדרושים לו ולכלב שלו. יצאנו לבדוק את העניין באופן מעמיק, כדי לגלות איזה כלובים נחשבים לטובים ביותר. הגענו בסופו של דבר אל 5 דגמים נבחרים שכדאי להכיר בהם אם יש לכם צורך בכלוב מסוג זה. הישארו אתנו ותוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון.

 

תכירו את הכלוב המומלץ ביותר עבור כלבים גדולים– כלוב הטסה סקודו 7

בחרנו להציג בפניכם תחילה את הכלוב שמתאים לכלבים גדולים. מדובר בכלוב גבוה יחסית שמאפשר לכלב גדול לשבת בתוכו בנוחות. נציין בשלב זה כי מדובר בכלוב שמתאים לטיסות לארץ ולחו"ל. כך שאם תכננתם לטוס בקרוב והתלבטתם לגבי דגם איכותי שישרוד את המעברים השונים, כדאי שתדעו שאינכם צריכים להתלבט יותר – זה הכלוב המתאים עבורכם.

כלבים גדולים

תכירו את 4 הכלובים המומלצים ביותר לכלבים בגודל קטן עד בינוני – כלובי הטסה "גוליבר"

אם יש לכם כלב בגודל קטן עד בינוני, כדאי שתדעו שיש לכם מגוון רחב יותר של כלובים. מצאנו את הדגמים הבאים שיאפשרו לכם לטוס או לנסוע עם הכלב ממקום למקום במקסימום נוחות:

  • כלוב הטסה גוליבר 4
  • כלוב הטסה גוליבר 5
  • כלוב הטסה גוליבר 6
  • כלוב הטסה גוליבר 7

נציין כי מצאנו שניתן להסתובב עם כלוב הטסה לכלב גם בנסיעה ברכבת, רכב ואפילו בשיט. אנו מציינים זאת כדי שתדעו שהוא מתאים למגוון רחב של אפשרויות ולא רק לטיסה, כפי שנהוג לעיתים לחשוב.

 

חשיבות הבחירה בכלוב איכותי

חשוב מאוד שתבחרו בכלוב איכותי לכלב שלכם. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים שיש בו פתחי אוורור בדפנות שיאפשרו לכלב לנשום באופן מיטבי. אם לא די בכך, עליכם לוודא כי הדלת שנמצאת בחזית עשויה ממתכת עמידה, כדי שהכלב לא יוכל לפתוח אותה בקלות. בחירה בכלוב איכותי שעונה על הקריטריונים שצוינו עד כה, תאפשר לו לקבל את התנאים הראויים.

כלוב איכותי

מתלבטים לגבי הכלוב המתאים? יש לנו פתרון

אם אתם מתלבטים איזה כלוב מבין המבחר שצוין לעיל הוא המתאים לכם ביותר, כדאי שתדעו שתמיד אפשר לנסות ולמדוד. כלומר, אתם יכולים להגיע אל חנות פרונטלית יחד עם הכלב שלכם ולנסות את הכלוב. אם מסיבה כלשהי, לא תוכלו להגיע אל החנות עם הכלב, תוכלו לבקש את המידות של הכלוב ולבדוק בעצמכם האם הוא מרווח מספיק עבור הכלב.

 

לסיום

עד כאן המידע המעמיק שאתם צריכים להכיר אודות 5 הכלובים המומלצים ביותר לכלבים. בשלב זה יש בידיכם את כל האינפורמציה הדרושה, כך שנשאר לכם רק לבחור את הכלוב האיכותי ביותר שמתאים לכלב שלכם מבחינת הגודל. נאחל שתבחרו נכון ושתיהנו מהנסיעה הבאה שלכם עם הכלב.

כלובי כלבים

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף בנושא

10 פריטים שהחתול שלכם יהנה מהם

חתולים הם יצורים סקרנים ושובבים, שתמיד מחפשים דרכים חדשות להעביר את זמנם. הם מטפסים על הרהיטים, רודפים אחרי צעצועים או פשוט נחים בשמש, חתולים נהנים

הכל על הדברת מזיקים

פרעושים וקרציות בחצר? מקקים ותיקנים בחדר האמבטיה? נמלים במטבח ועכברים במזווה? שוקלים להזמין מדביר ומתלבטים? במאמר זה נספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על

לייעוץ עם מאלף מקצועי עכשיו
השאירו פרטים בטופס