4  כללי ברזל בתביעת ביטוח הרכב

גם הרכב שלכם נפגע בתאונה, או לחילופין אתם עומדים מול תביעה על נזק שהרכב שלכם גרם? לכאורה אתם אמורים להיות רגועים – הרי הרכב שלכם מבוטח! אך בפועל, אם התביעה מול חברת הביטוח לא תתנהל באופן הנכון, אתם עלולים חלילה להפסיד את הכיסוי הכספי שמגיע לכם ביושר, ולכן מומלץ לפעול בצורה הנכונה כדי להשיג מחברת הביטוח את מלוא הכיסוי שמגיע לכם ממנה.

 

תביעת ביטוח רכב מול חברת הביטוח

אם חלילה הייתם מעורבים בתאונה, או שסתם נגרם נזק לרכב שלכם – תביעת ביטוח רכב היא תחילתו של תהליך מייגע ארוך טווח, אשר עלול אפילו להוביל אתכם לאי תוצאה. לחברת הביטוח יש את האמצעים ואנשי המקצוע, כדי לדחות את תביעתכם על הסף, ולכן – חובה לתכנן את תביעת הרכב מול חברת הביטוח, בצורה חכמה אשר תוכיח את עצמה כיעילה ומשיגת תוצאות.

חברת ביטוח

כלל ראשון: ספרו כל פרט שקשור לאירוע

כדי לקבל את תשלום התביעה שמגיעה לכם מחברת הביטוח, חשוב לציין את כל התהליך של התרחשות הגורם לתביעה, בצורה הכי מדויקת ואמינה ועם כל הפרטים. ככל שהפירוט יהיה מקיף יותר וכולל פרטים רבים יותר, כך הוא גם יצביע על האמינות שלכם, וכן יאפשר להשיג פתח לתביעה אותנטית שתחייב את חברת הביטוח לשלם את כל הסכום שמוטל עליה.

 

כלל שני: הגישו אסמכתאות מתאימות

התיקון במוסך עלה הון? חויבתם בעקבות הנזק של הרכב באלמנטים נוספים? שמרו כל מסמך או קבלה, כיוון שאין כמו אסמכתא אותנטית כדי להוכיח שאכן נותר לכם נזק משמעותי ברכב. לעיתים האסמכתא הכתובה – היא מה שהופכת את התמונה, ומחייבת את חברת הביטוח לשלם את סכומי תביעת הרכב שהיא מחויבת בהם.

 

כלל שלישי והחשוב מכולם: העזרו בעורך דין לאורך כל הדרך

אחת הטעויות הנפוצות שאנשים מבצעים, היא לגשת תביעת ביטוח רכב באופן עצמאי, דבר שמוביל אותם בדרך כלל לשלילת זכויות הביטוח שלכם. רק ליווי של עורך דין אשר מתמחה בנישה של תביעת חברות ביטוח, יכול להבטיח כי אכן התובע יקבל את כל מה שמגיע לו עד האגורה האחרונה.

 

כלל רביעי: הכול ענין של תזמון

בעזרת עורך הדין שילווה אתכם, תקבלו את ההנחיות הברורות ביותר, שיאפשרו לכם להגיש את תביעת ביטוח הרכב בטיימינג הכון. לעורך הדין יש את האמצעים לוודא מהו התזמון הנכון להגשת התביעה, וכך להבטיח כי התביעה תתנהל על הצד הטוב ביותר, שיוביל כמובן לזיכוי חשבון הבנק שלכם.

 

לסיכום

אם תקפידו על ארבעת כללי הברזל בעת תביעת ביטוח הרכב, יש סיכוי כי התביעה שלכם תנחל הצלחה מרובה. חשוב לפעול לפני הנחיות עורך הדין המלווה, כדי להבטיח שהתביעה תתנהל כמו שצריך ותשיג את התוצאות המיטביות ביותר, שיחייבו את חברת הביטוח לשלם לכם את כל מה שמגיע לכם בנוגע לתביעה שקשורה לרכב שלכם.

ביטוח רכב

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף בנושא

10 פריטים שהחתול שלכם יהנה מהם

חתולים הם יצורים סקרנים ושובבים, שתמיד מחפשים דרכים חדשות להעביר את זמנם. הם מטפסים על הרהיטים, רודפים אחרי צעצועים או פשוט נחים בשמש, חתולים נהנים

הכל על הדברת מזיקים

פרעושים וקרציות בחצר? מקקים ותיקנים בחדר האמבטיה? נמלים במטבח ועכברים במזווה? שוקלים להזמין מדביר ומתלבטים? במאמר זה נספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על

לייעוץ עם מאלף מקצועי עכשיו
השאירו פרטים בטופס