מדריך להשוואת ביטוחי בריאות לכלבים: מה לחפש בפוליסה?

כאשר אנו מחליטים לאמץ כלב או להכניס אל הבית שלנו כלב לראשונה, מספר האלמנטים שצריך לטפל בהם יכול להיות מבלבל ומפחיד לעיתים. חשוב להבין מהו סדר העדיפויות שלנו, ולטפל בדברים הקריטיים ביותר לפני הכל. ביטוח בריאות עבור הכלב שלנו הוא חד משמעית אחד מהדברים הללו. אבל איך בוחרים אחד? מה צריך להיות כלול בהשוואה שלנו כאשר אנחנו מסתכלים על מספר של פוליסות בו זמנית? כל זאת ועוד במאמר זה. 

 

הטוב ביותר עבור החבר הכי טוב שלכם

כל מי שאי פעם צירך כלב אל חיק המשפחה, יודע כמה מהר הם נכנסים לנו אל תוך הלב, ועמוק. הכלב שלנו הוא בן משפחה לכל דבר, וחשוב לנו לוודא שהוא מבוטח ומוגן מכל צרה שלא תבוא. ביטוח בריאות הוא הדרך היחידה בה ניתן לעשות זאת – אך צריך לדעת איך לבחור נכון את ביטוח הבריאות של הכלב שלכם. מה הוא צריך לכלול? מה כדאי לחפש בו? איך להשוות בין חברה לחברה? התשובות ממש כאן.

הטוב ביותר עבור החבר הכי טוב שלכם 

איך כדאי להשוות בין ביטוחי בריאות לכלבים?

כאשר אנו ניגשים לתהליך בחירת ביטוח בריאות עבור הכלב שלנו, מספר האפשרויות עלול להיות מאוד מרתיע. בכל הנוגע אל ביטוחי בריאות לכלבים – השוואה היא הדרך הטובה ביותר להגיע אל הביטוח המושלם עבור הכלב שלכם, הכולל התייחסויות למצב הבריאותי שלו, גילו, הגזע שלו, ועוד ועוד.

בעזרת כלי השוואת הפוליסות של דוגלייף, תוכלו גם אתם לקבל את התמונה הרחבה ביותר בנוגע לאופציות שלכם. אז מה חשוב לברר לגבי הפוליסה? איגדנו עבורכם את הפרמטרים החשובים ביותר:

איך כדאי להשוות בין ביטוחי בריאות לכלבים

גובה הכיסוי

קודם כל, חשוב להסתכל על המספרים הגדולים – מהו גובה הכיסוי שמעניקה הפוליסה במסגרת הביטוח שתרכשו. חשוב לקרוא את האותיות הקטנות ולהבין במה הסכום הנ״ל מותנה, ומה צריך לעשות בכדי לקבל אותו במקרה הצורך.

 

גובה מחיר חודשי

החיוב שתראו בכל חודש בהקשר לביטוח של הכלב שלכם יהיה המחיר החודשי שהוא עלות הפוליסה עצמה. השוו בין המחירים החודשיים המוצעים לכם על ידי חברות הביטוח ובחרו את המחיר המשתלם ביותר עבורכם, הכולל את כל מה שהייתם מעוניינים להתמגן מפניו.

 

מרפאות בהסדר

ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות לכם להגיע עם הכלב שלכם לכל וטרינר או מרכז חירום לבעלי חיים שתרצו. אך בפוליסות מסוימות יצויין כי הביטוח מכסה רק מרפאות מסוימות הנמצאות בהסדר עם חברת הביטוח.

כדי לא להגיע למצב בו קרה מקרה חירום ואתם לא בטוחים לאן כדאי ללכת, כי לא בדקתם את המרפאות הכלולות בביטוח – חשוב מאוד לוודא אל אילו וטרינרים ומרכזים רפואיים תוכלו ללכת בעזרת הפוליסה שתרכשו מבעוד מועד.

 

השתתפות עצמית

גובה ההשתתפות העצמית גם הוא מרכיב חשוב בבחירה שלכם. השוו בין הפוליסות השונות וודאו כי גובה ההשתתפות העצמית עליו אתם חותמים מקובל עליכם ונראה סביר ביחס לטיפול המבוקש.

מדריך להשוואת ביטוחי בריאות לכלבים מה לחפש בפוליסה

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף בנושא

4 יתרונות בכלוב אילוף לכלבים

כלבו אילוף הוא אחד מהדברים החשובים ביותר בתחילת חייו של הכלב שלכם, ולמרות המוניטין השנוי במחלוקת שאולי יש לו בקרב מגדלי כלבים שאינם מלומדים מספיק

ממה נובע פחד מכלבים?

כלב, בעל החיים המכונה לעתים קרובות, חברו הטוב ביותר של האדם, הידוע בנאמנותו, חברותו ואהבתו הבלתי מעורערת. עם זאת, עבור אנשים מסוימים, עצם המראה או

לייעוץ עם מאלף מקצועי עכשיו
השאירו פרטים בטופס