ארבע סיבות להביא אילוף כלבים מקצועי

יש לכם כלב? קודם כל איזה כיף לכם! כלב הוא באמת חברו הטוב של האדם. כלבים מלווים אותנו לכל מקום, שמחים כשאנחנו חוזרים הביתה, פורקים אנרגיה עם הילדים, גורמים לנו לצאת לטיולים, וכמובן נותנים הרבה הרבה אהבה ללא תנאי! היש כיף גדול מזה? אך לפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו במצב בו הכלב לא כל כך מקשיב לנו.

לעיתים הטיולים יכולים להפוך למאתגרים, או שהכלב אוכל כל דבר שיש בבית כולל נעליים יקרות, לדוגמא. לפעמים נמצא את עצמנו במצב בו הכלב זקוק לאילוף. אילוף טוב שרואה את הכלב ואת הבעלים יעזור לכם לייצר מערכת יחסים טובה ובריאה עם הכלב שלכם ויגרום גם לך וגם לכלב לימים של כיף ללא קונפליקטים וללא מפח נפש!

 

מתי מומלץ להתחיל לאלף?

האמת היא שעדיף לא לחכות שיעלו התנהגויות מאתגרות מצד הכלב, ואפשר ואף מומלץ להתחיל את תהליך האילוף בגיל צעיר. רוב המאלפים אומרים שאפשר להתחיל כבר בגיל 8 שבועות.

כך הכלב מסגל הרגלים בריאים מגיל צעיר. יחס עם זאת אפשר להתחיל בכל גיל ובכל שלב בחיים. גם אם אימצתם את הכלב בגיל מבוגר יותר, אפשר ואף רצוי לאלף אותו. חשוב לעבוד עם איש מקצוע מנוסה שלמד את הנושא לעמוק ויביא הרבה נסיון ואהבה לתהליך האימון.

מתי מומלץ להתחיל לאלף

ארבע סיבות מדוע חשוב לעבוד אם מאלף מקצועי

נסיון ומקצועיות

בין אם זה הכלב הראשון שלכם או שאתם כבר מנוסים עם כלבים אין כמו איש מקצוע שלמד את התחום לעומק וראה הרבה סוגי כלבים. המאלף והכלב נקשרים זה לזה וביחד עוברים תהליך אמיתי מקצועי ומלא באהבה. למאלפים טובים יש נסיון עתיר ויהיו להם הרבה רעיונות לגישה נכונה כלפי הכלב הספציפי שלכם.

 

עקביות חשובה מאד באילוף

באילוף מקצועי יש דגש על תהליך עקבי מול הכלב. הכלב שלכם רוצה ללמוד איך להתנהל ולהתנהג בצורה נכונה ונעימה אך צריך לתת לו כלים ברורים על מנת לעשות זאת. מאלף מקצועי שומר על עקביות באילוף ומלמד גם אתכם כיצד לשמור על עקביות מול הכלב. עקביות נכונה גורמת לאילוף להשמר לאורך זמן ולהפוך לחלק מאורח החיים.

ארבע סיבות מדוע חשוב לעבוד אם מאלף מקצועי

ההתנהגות שלכם מול הכלב

כלבים הם יצורים רגישים. הם מרגישים אתכם ומתנהגים בהתאם לכן חשוב מאד לסגל אופי מסוים של תגובות מול התנהגות הכלב ולשמור על עקביות גם כאן. מאלפים טובים מלמדים גם אתכם ולא רק את הכלב. תרכשו כלים כגון איך מומלץ לנהוג וכיצד תנהיגו את הכלב בצורה הטובה ביותר.

 

חסכון בזמן

אילוף טוב לוקח זמן, השקעה ומחקר. עם מאלף מקצועי תדעו שאתם בידיים טובות ותחסכו הרבה זמן על מחקר ועל האילוף עצמו. מאלף טוב יביא לתוצאות מהירות ויהפוך את התהליך לקצר ויעיל יותר. זה חשוב גם עבורכם וגם עבור היצור השעיר המתוק אותו אתם שואפים לאלף!

אז בחרו מאלף מקצועי, שיש לכם איתו כימיה טובה ואתם אוהבים את הגישה שלו ואלפו את הכלב שלכם. אל תתמהמהו עם ההחלטה. ככל שתתחילו יותר מהר יהיו לכם יחסים טובים וכיפיים יותר עם הכלב שלכם!

ארבע סיבות להביא אילוף כלבים מקצועי

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף בנושא

4 יתרונות בכלוב אילוף לכלבים

כלבו אילוף הוא אחד מהדברים החשובים ביותר בתחילת חייו של הכלב שלכם, ולמרות המוניטין השנוי במחלוקת שאולי יש לו בקרב מגדלי כלבים שאינם מלומדים מספיק

ממה נובע פחד מכלבים?

כלב, בעל החיים המכונה לעתים קרובות, חברו הטוב ביותר של האדם, הידוע בנאמנותו, חברותו ואהבתו הבלתי מעורערת. עם זאת, עבור אנשים מסוימים, עצם המראה או

לייעוץ עם מאלף מקצועי עכשיו
השאירו פרטים בטופס