דירוג מאיר עזרן
לוגו המרכז הפסיכולוגי התנהגותי לכלבים אילוף כלבים
מאלף כלבים| אודות| פסיכולוגיית כלבים | טיפים| צור קשר


"Leader of the pack" הוא פרי יצירה של מסע שהחל מתוך התנסות אישית ומאכזבת עם תחום האילוף. נוכחתי לגלות כי שיטות האילוף הקונבנציונאליות המוצעות כיום בשוק אינן מקנות לי את הכלים להבין לעומק את צרכיו האמתיים של הכלב ולעיתים אף נותנות מענה חלקי לבעיה.

שאלתי את עצמי רבות הייתכן כי הדרך היחידה לגרום לכלב לבצע פעולות היא באמצעות חטיפים וחיזוקים חומריים בלבד? תשובתי בנושא הייתה חד משמעית, איני מעוניין בתלות בגורמים חיצוניים על מנת לתקשר עם כלבי. במהרה התחלתי לחקור את נושא הפסיכולוגיה הכלבית, עליה נשענות עקרונות השיטה שלי, גיליתי עולם שלם שאך מעטים מעזים לחשוף אותו. הבנתי כי זוהי שליחות עבורי להעביר לאחרים את המסר... לכלב שהינו יונק מורכב ובעל אישיות מגוונת, שפה משלו השונה משפת בני האדם. הבנה זו חיונית בבואנו לאבחן את הכלב.


אנשים נוטים לראות את הכלב כאלמנט אחד ולפרש את התנהגויותיו בהתאם כאשר בפועל לכל איבר תפקיד משמעותי בתקשורת, כך למשל גובה הזנב עשוי לרמז על מצב התודעה בו נמצא הכלב, האף הוא מרכיב בעל חשיבות מרכזית וזאת משום שהוא החוש המפותח ביותר אצל הכלב, הכרת מרכיביו השונים של הכלב עשויה להוות תרומה משמעותית בבואנו לפרש את התנהגותו ולטפל בבעיה משורשה וזאת בניגוד לטיפול מקומי של סימפטומים.

שיטתי נשענת על מידע שאספתי ממיטב המומחים בתחום בניהם פרופסור סטנלי קורן ורבים אחרים כמו גם על ניסיון אישי בתחום אימון כלבים. השיטה שלי אינה נשענת על תלות בחטיפים ובעיקרה מבוססת על חיזוקים פסיכולוגיים, האימון מתבצע בסביבה תומכת וטבעית לכלב ובעליו, ללא שימוש בעונשים והפעלת כוח פיזי, השיטה מתמקדת בפתרון נקודתי של כל סוגי בעיות התנהגות וחינוך הכלב.

אם גם אתם רוצים את הטוב ביותר עבור כלבכם אנחנו כאן בשבילכם. מאיר עזרן 050-6815780
  שם מלא
 טלפון
דוא"ל
סוג הכלב


כל הזכויות שמורות למרכז הפיסכולוגי התנהגותי לכלבים : מאיר עזרן אילוף כלבים מצקועי © 2010