אודות

יוסי רוזן

מומחה אילוף כלבים

שמי יוסי רוזן בן 25 מבית שמש ומגיל מאוד קטן הייתה לי אהבה אמיתית לכלבים.
בגיל 18 התגייסתי למשמר הגבול והייתי ביחידה מיוחדת של המשטרה עם כלבי עבודה המוכשרים להגנה , תקיפה, הרחה ואיתור נעדרים. שם הבנתי בוודאות שזה המקצוע שארצה לרכוש בעתיד.

כשהשתחררתי מהצבא עבדתי בעבודה מועדפת וגרתי באילת שם אימצתי את הכלב הראשון האישי שלי ׳סטארק׳ (הדוגמן בתמונות).

כשאימצתי את סטארק הוא היה כלב מדהים ונוח אך לא ממושמע , ולי לא היה מספיק ידע כדי לגדל ולהחזיק אותו. שם נפל לי האסימון שאני צריך לחבר את האהבה שלי לכלבים עם הצורך באילוף הכלב וללמוד אילוף כלבים מקצועי. כשחזרתי מאילת, החלטתי לעשות בירור רציני בתחום והגעתי לבית ספר לאילוף כלבים בשם woof dogs של דוד מיימוני.

עוד על יוסי רוזן

מאלף כלבים מומלץ

לאחר הכשרה ממושכת למדתי אילוף כלבי בית, שפת גוף הכלב, פקודות בסיסיות, הרגלה לצרכים ואילוף כלבי עבודה לתפקידי תקיפה, הגנה, הרחה ואיתור נעדרים. במהלך הקורס ולאחריו הצטרפתי להמון הכשרות, אילופים ופנסיונים של המדריכים והתלמידים הוותיקים בבית ספר, התחלתי לאלף כלבים והגעתי לתוצאות מדהימות ובתיק העבודות שלי תוכלו למצוא המון לקוחות וכלבים מרוצים.
בעבודתי כמאלף אני שואף תמיד להביא משהו חדש ונהנה לראות את החיים של הכלב והבעלים משתנים לנגד עיניי.

מדוע לבחור בנו

מקצועיות ואמינות:

לאחר שירותו הצבאי לצד כלבים מקצועיים ומעבר הקורס המקצועי לאילוף כלבים, יוסי מיומן באילוף כלבים ברמה המקצועית ביותר ובשיטות היעילות ביותר. יוסי דואג להמשיך בתהליך עד לקבלת התוצאה הרצויה ולא מוותר גם כשנראה שקשה, לכן יוסי רוזן הוא אחד ממאלפי הכלבים האמינים ביותר כרגע בתחום אילוף הכלבים.

אהבה לבעלי חיים:

עם אהבה מינקות לבעלי חיים, יוסי תמיד ידע שאילוף כלבים הוא המקצוע שהכי יתאים לו. יוסי דואג לאלף כל כלב וכלב באהבה אינסופית והבנה של אופיו ושפת הגוף שלו. יוסי מאמין שהאילוף לא שווה אם הכלב לא נהנה ממנו ודואג לאהוב כל אחד מהכלבים ולהוציא את הכלבים מרוצים מהתהליך, ולא רק את הבעלים.

ניסיון באילוף ביתי ומקצועי:

עם ניסיון כלוחם במג"ב לצד כלבים מקצועיים, יוסי המשיך לאחר השירות לקורס אילוף מקצועי ואף במהלך הקורס אילף כלבים למטרות חינוך ביתי ולמטרות מקצועיות. כיום לאחר שסיים את הקורס ישנם עשרות כלבים שאילף להתנהגות בבית ואף כלבים שאילף להתנהגות מקצועית בהצלחה גדולה והותיר אחריו עשרות כלבים ובעלים מרוצים.

התעודות של יוסי

תעודת אילוף כלבי בית - פקודות בסיסיות

תעודת אילוף כלבי בית - פקודות בסיסיות

תעודת אילוף כלבי עבודה, תקיפה והרחה

תעודת אילוף כלבי עבודה, תקיפה והרחה