דירוג מאיר עזרן
לוגו המרכז הפסיכולוגי התנהגותי לכלבים אילוף כלבים
מאלף כלבים| אודות| פסיכולוגיית כלבים | טיפים| צור קשר

בעיות התנהגות כלבים

בעיות התנהגות כלביםחוסר ביטחוןאנרגיה היפראקטיבית
אגרסיה תלוית פחדאגרסיה נטולת מעצוריםאובססיה קיבעון
חרדת נטישהכלב כנועפוביות כתוצאה מפחד
כלבים מביעים את עצמם, הם מתקשרים כשהם מרגישים שמחים, רגועים, נרגשים, עצובים, עצבניים, מפוחדים וכועסים הם משתמשים בפניהם ובגופם כדי להעביר את רוב המידע הזה.

שפת הגוף של הכלב היא מערכת משוכללת ומתוחכמת של תקשורת לא מילולית שלמרבה המזל אנו יכולים ללמוד לזהות ולפרש. ברגע שאתה לומד כיצד "לקרוא" את תנוחות הגוף והסימנים של הכלב, תוכל להבין טוב יותר את הרגשות והמניעים שלו ותוכל לצפות בצורה טובה יותר מה הוא עומד לעשות. היכולות הללו יאפשרו לך לתקשר עם כלבים בהנאה גדולה יותר ובביטחון רב יותר.

כדאי ללמוד קודם על הבנת עולמו של הכלב ועל המרכיבים השונים והמגוונים שיוצרים את שפת הגוף של הכלב. כלבים משתמשים בהבעות פנים, תנוחת אוזניים, תזוזות זנב והתנהגויות כלליות כדי לסמן את הכוונות והרגשות שלהם כלפי אחרים.

הכרת הכלב לעומקו ופירוק שפת הגוף למרכיבים חיונית ראשית כדי לבנות את יכולות ההבחנה והפרשנות שלך. עם זאת מטרתך היא להיות מסוגל להבחין בכלב בכללותו ובסיטואציה בהקשר שהוא נמצא בו על מנת לקבוע באופן מדויק מה הוא מנסה לומר לך . זה בלתי אפשרי להבין את הרגשות והכוונות של הכלב שלך כאשר אתה מסתכל רק על אלמנט אחד בשפת הגוף שלו.
  שם מלא
 טלפון
דוא"ל
סוג הכלב


כל הזכויות שמורות למרכז הפיסכולוגי התנהגותי לכלבים : מאיר עזרן אילוף כלבים מצקועי © 2010